Офіційний сайт сектору культури і туризму Новосанжарської РДА  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  +38 (05344) 3-19-67  |  Всі контакти
Орендний дитячий оздоровчо-виховний заклад "Орлятко"
Розміщений в екологічно чистій санаторно-курортній зоні, покритий мішаним листяно-хвойним лісом на березі річки Ворскла, що дає можливість включати кліматично-лікувальні процедури, що сприяє нейроендокринній регуляції фізіологічних процесів.

Для зміцнення фізичного здоров’я територія закладу впорядкована футбольним полем, волейбольним майданчиком, автотреком, критим тенісним кортом, 3 катамаранами. За 400 м. від території закладу впорядкований пляж. Неподалік оздоровчого табору уособлене озеро, яке облюбоване дітьми для туристичних походів.

Для проведення дозвілля та виховної роботи в наявності є: клуб на 300 місць, майданчик для масових міроприємств, танцювальна площадка, кімнати для творчості (плетіння бісером, художня студія малюнку, гурток юних журналістів, випуск газети), дитячий штаб, дитячі автомобілі, власна бібліотека, комп’ютерний клас, відеотека. У власності закладу є кінь і візок-платформа для катання дітей по території закладу.

Систематично проводяться екскурсії по Полтавській області, вікторини, концерти, спортивні змагання, покази фільмів на широкому екрані, незабутні вечори відпочинку тощо.

Харчування дітей п’ятиразове відповідно до рекомендацій лікарів-дієтологів (як дієтичне так і загального характеру).
Адреса:провулок Сонячний, 7, с. Клюсівка Новосанжарського районуТелефони:
Графік роботи:Веб-сайт:
© 2020   Cектор культури і туризму Новосанжарської РДА.  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  тел.: +38 (05344) 3-19-67  |  e-mail: info@kultura-ns.gov.ua