Офіційний сайт сектору культури і туризму Новосанжарської РДА  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  +38 (05344) 3-19-67  |  Всі контакти
Новини Новосанжарщини
Ювілейний творчий вечір місцевого поета Віталія Чепіжного
 18 жовтня в центральній районній бібліотеці відбувся ювілейний творчий вечір місцевого поета Віталія Чепіжного, присвячений його 70-річному ювілею, під назвою "ВЖЕ ВСЕ ДАВНО НАПИСАНО ПРО ВСЕ..."

На цей захід завітали учні ОЗ «Новосанжарська ЗОШ І – ІІІ ст.», представники галузі культури Новосанжарщини, територіальний центр соціального захисту населення, друзі та прихильники його таланту. Привітати ювіляра приїхали й гості з Кобеляцької районної бібліотеки та ГО «Літератор» на чолі з її керівником Митьком Л.Б.

Про життя поета та його спілкування з друзями розповіла невеличка презентація, підготовлена відділом обслуговування Новосанжарської ЦБС, а доповнила розповідь про Віталія Чепіжного зберігач фондів Новосанжарського краєзнавчого музею Тамара Паттієва.

На початку зустрічі прозвучало відео привітання від відомої санжарської, а тепер і чернігівської авторки, просвітянки Ганни Демиденко. Новосанжарські школярі також здивували ювіляра відео привітанням: «Послання харизматичному … санжарському автору Віталію Чепіжному від не менш талановитих нащадків»

Душевності та ліричності дійству надала музична композиція, яка прозвучала у виконанні учня Новосанжарської ДМШ Дениса Петренка.

Аудиторія, затамувавши подих, слухала поезію в авторському виконанні, серед якої домінують патріотичні вірші, лірика, сонети, які до речі, є улюбленим жанром Віталія Чепіжного.

Творчий вечір пройшов теплій, душевній атмосфері, і не залишив байдужим жодного з присутніх. 

Фото до новини:
Опубліковано: 26.10.2018
Читайте також:
© 2020   Cектор культури і туризму Новосанжарської РДА.  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  тел.: +38 (05344) 3-19-67  |  e-mail: info@kultura-ns.gov.ua