Офіційний сайт сектору культури і туризму Новосанжарської РДА  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  +38 (05344) 3-19-67  |  Всі контакти
Новини Новосанжарщини
5 років РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ! 5 років на шляху змін.

«Ми живемо на такому зламі епохи для України і світу, що не маємо права не цікавитися тими процесами, які відбуваються в нашій країні. Герої Небесної Сотні і герої, загиблі від російської агресії на Сході України, дали нам таку індульгенцію, своєю жертвою оплативши наш квиток у європейське цивілізоване майбутнє, що ми просто зобов'язані виправдати їхню жертву», - такими словами були відкриті урочисті збори присвячені першому ювілею Революції Гідності та Свободи, які відбулися 21 листопада в залі засідань адмінбудинку. Захід був підготовлений та проведений Тамарою Паттієвою спільно з Світланою Кушніренко.

Тамара Іванівна наголосила, що 2014-2018 рр. були найуспішнішими роками в історії українського державотворення. Це розбудова української армії, це початок фундаментальних українських реформ: освіта, медицина... Це реальна боротьба з корупцією. Це українізація медіа-простору. За ці 5 років було зроблено більше, ніж за 20 попередніх, тому що саме після 2014 року - дякуючи українському народу, дякуючи тим, хто загинув на Майдані і в АТО - Україна стала врешті-решт розвиватися як справжня держава, а не як російська колонія.

Про надання Томосу Україні, та роль цієї події в суспільно – політичному житті нашої держави, в здобутті незалежності, розповів настоятель Свято – Преображенської громади УПЦ КП отець Євген Яремчук.

Підсумовуючи захід голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха наголосив, що зараз, як ніколи, українцям необхідно єднання. І це не стільки єднання Сходу і Заходу чи політичних інтересів і вподобань – це єднання суспільства у своїй єдиній меті – протистоянню ворогу і побудові високорозвиненої демократичної, правової держави.

 

Далі учасники зібрання вшанували загиблих захисників незалежності України хвилиною мовчання. На місці відслужили молебень. По тому поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Фото до новини:
Опубліковано: 22.11.2018
Читайте також:
© 2020   Cектор культури і туризму Новосанжарської РДА.  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  тел.: +38 (05344) 3-19-67  |  e-mail: info@kultura-ns.gov.ua