Офіційний сайт сектору культури і туризму Новосанжарської РДА  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  +38 (05344) 3-19-67  |  Всі контакти
Новини Новосанжарщини
Розвиток місцевого туризму на засадах міжмуніципального співробітництва
 6 грудня 2018 року у приміщенні Полтавського Національного технічного університету імені  Юрія Кондратюка відбувся круглий стіл на тему «Розвиток місцевого туризму на засадах міжмуніципального співробітництва».

Участь у засіданні взяли заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Микола Білокінь, директор Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Валентина Вождаєнко, доктор права, доктор наук з державного управління, професор, голова ресурсного центру міжмуніципального та транспортного співробітництва, радник Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування В’ячеслав Толковано, також серед присутніх представники влади, науковці, фахівці туристичної галузі.

Учасники заходу обговорили шляхи фінансування, стратегії та практику реалізації проектів міжмуніципального співробітництва у сфері розвитку туризму. Туризм - це інструмент, що може стати початком комплексного розвитку району. Спершу це унікальні об’єкти, які приваблюють туристів, далі попит породжує пропозицію й виникає потреба у розвитку інфраструктури - що в результаті збільшує зацікавленість у розвитку місцевості, залучає інвестицій і покращує імідж району.

 

 

Фото до новини:
Опубліковано: 06.12.2018
Читайте також:
© 2020   Cектор культури і туризму Новосанжарської РДА.  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  тел.: +38 (05344) 3-19-67  |  e-mail: info@kultura-ns.gov.ua