Офіційний сайт сектору культури і туризму Новосанжарської РДА  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  +38 (05344) 3-19-67  |  Всі контакти
Новини Новосанжарщини
СИЛИ ДОБРА
 «Сили добра» - під такою назвою у Нових Санжарах рівненська співачка та волонтерка Христина Панасюк презентувала свою авторську концертну програму.

Перед початком концерту голова райдержадміністрації вручив почесні відзнаки Президента України нашим землякам – учасникам бойових дій в зоні АТО та ООС.

Півторагодинний концерт складався не лише з пісень, а й спогадів про зустріч з бійцями в зоні АТО. Зі своєю гітарою вона об’їздила з концертами майже увесь Схід, як волонтер Христина допомагає військовим та демобілізованим. У цей надзвичайно важкий для країни час, час потрясінь та справжніх випробувань її віра в перемогу надихає.

Наостанок Христина Панасюк акапельно та дуже зворушливо заспівала Гімн України разом з усіма глядачами, емоції після такого просто зашкалювали.

Після виконання композицій зал ще довго аплодував, кожен згадав своїх товаришів чи рідних, знайомих, коханих, які зараз знаходяться на передовій.

У фойє КП «Центр культури і дозвілля» була розміщена фотовиставка, присвячена бійцям-учасникам АТО, «Дякую за службу». Авторкою світлин є фотограф-документаліст Анна Чапала, яка неодноразово відвідувала зону бойових дій на сході України.

 

Фото до новини:
Опубліковано: 22.12.2018
Читайте також:
© 2020   Cектор культури і туризму Новосанжарської РДА.  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  тел.: +38 (05344) 3-19-67  |  e-mail: info@kultura-ns.gov.ua