Офіційний сайт сектору культури і туризму Новосанжарської РДА  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  +38 (05344) 3-19-67  |  Всі контакти
Новини Новосанжарщини
У Полтаві проведено урочистості з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні
27 вересня 2016 року у Полтавському академічному обласному театрі ляльок управлінням інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації проведено урочистості з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

На зібранні були присутні керівники підрозділів культури й туризму райдержадміністрацій та міськвиконкомів, члени громадських організацій туристичного спрямування, представники підприємств, установ і організацій туристичної сфери, викладачі та студенти вищих навчальних закладів м. Полтави, а також учасники регіонального конкурсу на створення кращої презентації нашого краю «Туристична гостинність Полтавщини».

З професійним святом присутніх привітала в.о. начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Лариса Оніщук, котра також розповіла про стан і особливості розвитку туристичної галузі Полтавщини та нагородила кращих працівників туристичної галузі Полтавщини вручивши Почесні грамоти та подарунки.

Почесну грамоту отримала завідувач сектору культури і туризму Новосанжарської райдержадміністрації Киричок Зінаїда Миколаївна за вагомий особистий внесок у розвиток туристичної галузі області.
Фото до новини:
Опубліковано: 02.10.2016
Читайте також:
© 2020   Cектор культури і туризму Новосанжарської РДА.  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  тел.: +38 (05344) 3-19-67  |  e-mail: info@kultura-ns.gov.ua