Офіційний сайт сектору культури і туризму Новосанжарської РДА  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  +38 (05344) 3-19-67  |  Всі контакти
Новини Новосанжарщини
"Прийди, прийди до мене, Неділенько зелена!"

 У неділю, 16 травня у смт Нові Санжари відбулося обласне свято «Прийди, прийди до мене, Неділенько зелена!» до Дня Святої Трійці. Свято має вже більш як 20-річну історію. Обласне свято на Новосанжарщині святкують з 1995 року в мальовничому місці на березі річки Ворскла у парку «Перемоги». 

З самого ранку у прикрашеному парку зібралися новосанжарці та гості селища. Велику зацікавленість викликали презентації запрошених об'єднаних територіальних громад та сільських рад району. Це традиційне дійство, але кожного разу вони по-новому, з любов’ю підходять до представлення своїх громад. Вони зустрічали всіх гостей свята піснями, танцями, презентували вироби народних умільців та пригощали українськими стравами.

На території парку було організовано містечко майстрів «Новосанжарські барви», які проводили майстер-класи з різних мистецьких технік, а учні Новосанжарської дитячої музичної школи класу образотворчого мистецтва провели пленер. На алеї майстрів також можна було й поярмаркувати, купуючи вироби ручної роботи: вироби з глини, різноманітні прикраси, солодощі. А також був представлений і живопис місцевих майстрів.

Смачним короваєм зустріли почесних гостей свята - Міністра культури України Євгена Нищука та директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентину Вождаєнко. Їх приємно вразила новосанжарська гостинність та щедрість.

Зі сцени учасників свята вітали голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, Міністр культури України Євнен Нищук, народний депутат України Андрій Река та голова селищної ради Інна Коба.

Цікавим та колоритним був початок концертної програми: гості стали свідками театралізованого дійства за участю студентів Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, які провели один із старовинних обрядів водіння Тополі «Ой зав’ю вінки та й на всі святки». А далі святкування продовжилося яскравим, незабутнім концертом. 

Організаторами свята була проведена велика, кропітка робота, тому свято вийшло дійсно яскравим, теплим і незабутнім.

 
Фото до новини:
Опубліковано: 18.06.2019
Читайте також:
© 2020   Cектор культури і туризму Новосанжарської РДА.  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  тел.: +38 (05344) 3-19-67  |  e-mail: info@kultura-ns.gov.ua