Офіційний сайт сектору культури і туризму Новосанжарської РДА  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  +38 (05344) 3-19-67  |  Всі контакти
Новини Новосанжарщини
Увага конкурс!!!
 Шановні митці, художники, фотографи та любителі образотворчого мистецтва Новосанжарщини! Запрошуємо Вас до участі у районному конкурсі художників та фотохудожників Новосанжарщини.

 

Що потрібно знати для участі у конкурсі?!

Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях: живопис; графіка; «юне дарування» та фото.

У номінації «юне дарування» беруть участь учні загальноосвітніх шкіл, вихованці позашкільних закладів віком від 6 до 17 років.

Учасники подають на конкурс не більше двох власних живописних чи графічних творів або фоторобіт, репрезентованих у жанрах портрету, пейзажу, натюрморту тощо. Розмір живописних та графічних творів повинен бути не менше 69х49 (49х69) см, фоторобіт 30х40 (40х30) см. У номінації «юне дарування» розмір робіт повинен бути не менше розміру формату А3. Наявність та якість виконання обрамлення живописних творів, фоторамок при оцінюванні робіт не враховується.

Заявки на участь у конкурсі подаються як одноособово, так і за поданням органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників навчальних закладів, громадських організацій.

У заявці вказується прізвище, ім’я та по батькові кандидата на участь у конкурсі, контактні телефони. До заявки додаються ксерокопії паспорта та довідки про ідентифікаційний номер.

Документи на участь у конкурсі подаються до сектору культури і туризму райдержадміністрації за адресою:  вул. Центральна, 25, смт. Нові Санжари.

Художні твори та документи приймаються – передаються по акту.

Документи на конкурс подаються до 16 вересня включно. Після чого матеріали, які надійшли на конкурс узагальнює сектор культури і туризму райдержадміністрації. Останній термін подання самої роботи 27 вересня поточного року.

Документи і художні твори конкурсантів розглядає журі конкурсу, склад якого вже затверджений розпорядженням голови районної ради з представників органів виконавчої влади, громадських організацій, творчої інтелігенції, вчителів малювання та живопису до 1 жовтня 2019 року.

В рамках урочистостей, які відбудуться у другу неділю жовтня (День художника) працюватиме виставка конкурсних робіт живопису та графіки.

У разі необхідності Ви можете звернутися за додатковою інформацією до відповідальних осіб:

 

Сектор культури і туризму райдержадміністрації 3-38-53

Районна рада 3-14-09

Фото до новини:
Опубліковано: 21.08.2019
Читайте також:
© 2020   Cектор культури і туризму Новосанжарської РДА.  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  тел.: +38 (05344) 3-19-67  |  e-mail: info@kultura-ns.gov.ua