Офіційний сайт сектору культури і туризму Новосанжарської РДА  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  +38 (05344) 3-19-67  |  Всі контакти
Новини Новосанжарщини
Робоча нарада " Актуальні питання розвитку туризму в Полтавській області"
04 травня 2017 року сектор культури і туризму Новосанжарської райдержадміністрації прийняв участь у роботі обласної наради "Актуальні питанн розвитку туризму в Полтавській області". Під час наради начальник управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації О.Є. Колесников, звернув увагу присутніх на те, що туристична сфера складається із взаємозалежних суспільно-господарських ланок, перетворенню яких на цілісну систему має і буде сприяти місцева влада. Визначено необхідність та напрямки подальшого розвитку й популяризації туризму в регіоні . Також він повідомив, що Полтава обрана для проведення чергового засідання Ради туристичних міст і регіонів України в червні цього року. Начальник управління нагадав присутнім минулорічне доручення голови облдержадміністрації В.А. Головка щодо встановлення інформаційно-вказівних дорожніх знаків до історико-культурних об’єктів та туристичних місць.
   Про всебічну, в тому числі й фінансову, допомогу депутатського корпусу обласної ради щодо розвитку туристичного потенціалу територій області зазначив і голова постійної комісії облради з питань молодіжної політики, спорту та туризму О.Л. Алексюк.
   Заступник начальника управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації Л.М. Оніщук надала присутнім консультативно-методичні роз’яснення щодо особливостей створення та популяризації місцевого туристичного продукту як на теренах області, так і за її межами.
   За підсумками проведеної наради прийнято рішення про подальше залучення представників районів під час всеукраїнських та міжрегіональних виставкових заходів, постійну участь всіх без виключення територій області у туристичних виставках та фестивалях, що проводяться на Полтавщині, а також про обов’язкову реалізацію та виконання запланованих дій задля покращення туристичної привабливості всіх куточків нашого краю. 
 
Фото до новини:
Опубліковано: 05.05.2017
Читайте також:
© 2020   Cектор культури і туризму Новосанжарської РДА.  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  тел.: +38 (05344) 3-19-67  |  e-mail: info@kultura-ns.gov.ua