Офіційний сайт сектору культури і туризму Новосанжарської РДА  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  +38 (05344) 3-19-67  |  Всі контакти
Новини Новосанжарщини
Обласний етап конкурсу "Успішна жінка Полтавщини"
07 червня 2017 року в приміщенні Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбулася урочиста церемонія відзначення переможниць та учасниць цьогорічного Обласного конкурсу "Успішна жінка Полтавщини".
Щоразу зізнаються організатори та судді, обирати кращих складніше, адже всі конкурсантки достойні нагород.
Головна мета заходу - підвищення суспільно-політичної активності жінок та їхнього соціального статусу. Показати, що жінка може бути не тільки гарною господинею, але і обіймати високі політичні, службові місця і працювати на рівні з чоловіками.
Андрій Пісоцький- перший заступник голови Полтавської ОДА
"Хочу сказати, що дуже приємно що у нас є така номінація , нажаль немає такої номінації серед чоловіків , але хочу сказати що в багатьох галузях нашого обласного господарства тримається саме на жінках і ми сьогодні повинні виділяти, повинні говорити, дякувати за ту роботу яку іноді вони виконують краще ніж чоловіки".
 До участі у конкурсі подали 51 заяву , а змагались у 14 номінаціях. Переможниці отримали подарунки, а також пам'ятні кубки.
       Новосанжарський район у номінації "Успішна жінка Полтавщини-діяч культури та мистецтва" представила Москаленко Олена Сергіївна, керівник вокального гуртка КП "Центр культури і дозвілля", яка була нагороджена дипломом.       
Фото до новини:
Опубліковано: 08.06.2017
Читайте також:
© 2020   Cектор культури і туризму Новосанжарської РДА.  |  39300, смт.Нові Санжари, вул. Центральна, 25А  |  тел.: +38 (05344) 3-19-67  |  e-mail: info@kultura-ns.gov.ua